Zwroty i reklamacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy.

Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

Aby odstąpić od umowy zawartej w sklepie, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@babyprodukty.pl.

Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy.:

adres sprzedającego: PHU ANGRE, ul.Ożarowska 42, 61-332 Poznań

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów, numery zamówienia portalu babyprodukty.pl]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data].

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]

Adres: [adres kupującego]

Data: [data odstąpienia od umowy]

Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Odpowiedzialność konsumenta za zmniejszenie wartości rzeczy zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy, konsument/Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy, które nastąpiła w wyniku korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Przesyłkę należy nadać na adres PHU ANGRE, ul. Ożarowska 42, 61-332 Poznań. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl